personal

SESJA INDYWIDUALNA

Marzy Ci się sesja jak z okładki magazynu? To jest możliwe!
Chcesz poczuć się jak gwiazda? Masz pełne prawo!
Potrzeba Ci poprawy samooceny? Chcesz w końcu pokazać, ze naprawdę jesteś atrakcyjny/atrakcyjna? A może chcesz po prostu poprawić sobie humor? Koniecznie!
Każdy etap Twojego życia wart jest uwiecznienia. Na każdym etapie jesteś piękna i piękny. Pokażę Cię w Twojej najlepszej odsłonie. Poczujesz się pewnie i idealnie w swojej skórze. A przy okazji będziesz mieć świetny portret, który zawiśnie na Twojej ścianie, ozdobi…., albo po prostu pochwalisz się nim przyjaciołom.

pRZED SESJĄ:

Konsultacja. Jest niezbędna abym poznał Ciebie i Twoje oczekiwania. Pozwoli to nam dopasować sesję do Twoich potrzeb i ukazać w niej Twój charakter. Dobierzemy miejsce oraz stylizację. Porozmawiamy o makeupie. Nie umiesz sprecyzować oczekiwań? Nie martw się, konsultacja jest właśnie po to, aby pomóc Ci zwerbalizować Twoja marzenia.

W DNIU SESJI:

Budzisz się i wiesz, że to już dziś! Twój wielki dzień. Dzień przemiany
Bo właśnie to ma na celu sesja – wydobyć z Ciebie wszystko, co masz NAJ. Najlepsze, najpiękniejsze, …
Sesja trwa około 3h. Jeśli możesz – zadbaj o dzień wolny. Bądź wypoczęty/wypoczęta. Niech ten czas będzie przyjemną kontynuacją Twojego relaksu. Spotykamy się w ustalonym miejscu i działamy. Mówisz, że nie umiesz pozować? Bez obaw – jestem po to, żeby poprowadzić Cię w tym czasie. Wybierzemy takie kadry, które pokażą Cię w najlepszym ujęciu.

PO SESJI:

Ty czekasz cierpliwie podczas gdy ja intensywnie pracuję. Retuszuję i dopieszczam wybrane przez Ciebie kadry. Finalnym momentem naszej współpracy jest spotkanie, na którym otrzymujesz najlepszej jakości odbitki.