konsultacja foto

KONSULTACJA DLA FOTOGRAFA

Tych ALE może być naprawdę dużo. Najgorzej jednak, jak nie udaje się znaleźć rozwiązania, a zapał stygnie. W mojej ponad 13 letniej karierze foto, wiem jak to bywa –  szukać, grzebać, oglądać kolejne tutoriale i kursy, a nie znajdować. 

Moja propozycja jest idealna dla Ciebie. Nie dam Ci gotowca, dam Ci swój czas. Tyle ile potrzebujesz. Spotkamy się na wideorozmowie i zajmiemy się konkretnym zagadnieniem, które Cię interesuje. Nie musisz kupować nadprogramowej treści, a tyle czasu, ile potrzebujesz żeby zająć się Twoim problemem. Chcesz 30 min, proszę bardzo, potrzebujesz 2h – nie ma problemu. Potrzebujesz cały dzień wspólnego fotografowania – też możesz, to już na żywo 😉

Jestem zwolennikiem prostych i tanich rozwiązań, dlatego nie usłyszysz ode mnie, że jedyna opcja to zainwestować w lepszy, drogi sprzęt. Możesz zacząć od czego chcesz, chcesz smartfonem, chcesz aparatem, chcesz kalkulatorem ;P – a nie, to może się nie udać. Za to uda się z tym, co masz i co ma funkcję robienia zdjęć. 

Jeśli nie fotografujesz z pasji, a potrzeby np. Twój biznes wymaga regularnych materiałów na social media, to też jest super opcja dla Ciebie. Podpowiem kilka trików, jak realnie poprawić jakość i atrakcyjność ujęć.

ILE CZASU MAM TOBIE POŚWIĘCIĆ?

BIORĘ 1* MIN

BIORĘ 1* H

BIORĘ 1* DZIEŃ

* możesz wybrać wielokrotność, jeśli chcesz pół godzinki wybierz 30x 1min itp.