mentoring

TAKIE TWOJE KADRY

INDYWIDUALNY PROGRAM DLA CIEBIE
ONLINE

To, co chcę Ci zaoferować, bazuje przede wszystkim na relacji 1 to 1 online. Dzięki temu będziemy mogli skupić się w 100% na Tobie, na Twoim celu i trudnościach, jakie napotykasz. Chcę Cię w przyjemny sposób przeprowadzić przez proces zaprzyjaźnienia się z aparatem i fotografią. Chcę Ci pokazać gdzie są istotne kwestie, a gdzie stereotypy, które tylko ograniczają zapał.

CZY...

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś(łaś) twierdząco, to mój program jest dla Ciebie. 

Dlaczego powyżej jest lista, która dotyczy, zarówno początkujących, jak i tych, którzy pierwsze kroki mają za sobą? Ponieważ to nie jest kurs, a program mentorski. To, o czym będziemy rozmawiać, zależy od tego, na jakim etapie jesteś, jakie masz potrzeby i co weźmiemy za cel. Nie dostaniesz tu gotowych materiałów, a całość będzie się opierała na live kontaktach 1 to 1, oraz pracy między nimi. Dostaniesz konkretne i spersonalizowane zadania. Wiem, że nie ma jednej drogi w fotografii, dlatego chcę pokazać Ci, jak patrzeć i jak to przenieść na zdjęcia.

Wszyscy mamy teraz czas. Warto go dobrze zainwestować. Zdobądź wiedzę, a przeniesiesz ją na umiejętności

KIM JESTEM?

Mateusz - mąż, tato, fotograf

Dlaczego masz mi zaufać? Bo przede wszystkim jestem praktykiem. Przepracowałem to, co umiem na zasadzie prób i błędów. Wiem co działa i czy warto.

Jak już, wiesz przebieg naszych działań będzie całkowicie spersonalizowany, dlatego nie podam Ci tutaj konkretnego programu. Zobacz jednak, jakie przykładowe tematy możemy poruszać:

 

Siedzisz w domu, chciałbyś z kimś pogadać? Pogadaj ze mną i przy okazji zdobądź nowe umiejętności 🙂

PROGRAM TRWA 30 DNI I BĘDZIE REALIZOWANY W 3 KROKACH:

PODSTAWA

2x w tygodniu spotykam się z Tobą na godzinne video live. Będziemy w ten sposób realizowali plan jaki, ma doprowadzić do ustalonego celu. Nie będzie to podręcznikowa nauka fotografii, a zajmiemy się konkretnie Twoim przypadkiem.

MOTYWACJA

5x w tygodniu (codziennie od poniedziałku do piątku) widzimy się live przez 15 min, podsumowujemy pracę, rozwiewamy wątpliwości, motywujemy się 🙂

PRACA

Regularnie otrzymasz ode mnie zadania do wykonania, będą one dobrane do celu i możliwości technicznych jakie masz. Będziemy omawiać efekty podczas naszych live.

Podsumowując. Otrzymujesz ode mnie specjalny i spersonalizowany program wejścia w świat fotografii. Jest on dynamiczny i zmienia się w zależności od postępów i pojawiających się potrzeb. Nie są to wykłady z fotografii, a realna wspólna praca. Będziemy razem odkrywać tajniki fotografii i w czasie rzeczywistym rozwiązywać napotkane trudności.

EDYCJA 2022

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

INDYWIDUALNY PROGRAM DAJE LIMIT 10 MIEJSC/MIESIĄC

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZAPISÓW POTWIERDZONA PŁATNOŚCIĄ

PIERWSZA OSOBA W MIESIĄCU OTRZYMA BONUS

PO ZAKOŃCZENIU PROGRAMU WSPÓLNIE WYBIERZEMY SIĘ NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ. BĘDZIE TO STUDYJNA SESJA Z MODELKĄ/MODELEM.

3000 PLN / 30 DNIOWY PROGRAM

2500 PLN / 30 DNIOWY PROGRAM